Inšpirácia pre vašu dovolenku
Alan Travel Logo

hotel LTI PYRAMISA BEACH RESORT *****

Egypt | Hurghada | Sahl Hashees Autor: Eva Poláčková

Novší rozľahlý hotelový komplex, skladajúci sa z niekoľkých krídiel, sa nachádza priamo pri pláži, asi 20 km od Hurghady, na okraji novovybudovanej turistickej oblasti Sahl Hasheesh, ktorá už teraz patrí k najnovším dovolenkovým hitom.

areal
Kontaktovať predajcu


Pláž
Na širokej, dlhej piesočnatej pláži sú slnečníky, lehátka a plážové osušky k dispozícii zadarmo. Oblasť Sahl Hasheesh je preslávená nádhernými koralovými útesmi a je vhodná na šnorchlovanie, potápanie, ale aj nezabudnuteľné kúpanie. Celodenné animácie, hudba a množstvo športových aktivít umožňujú vyplniť čas strávený na pláži športom a bezstarostnou zábavou. Pozvoľný vstup do mora vyhovuje aj potrebám rodín s deťmi.
Izby
Pohodlne a vkusne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené klimatizáciou, telefónom, televízorom, chladničkou, rádiom, trezorom, kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou.
Vybavenie hotela
Vhoteli je k dispozícii elegantná vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, a la carte čínska, rybia a talianska reštaurácia, plážový bar, lobby bar, bar pri bazéne, diskotéka, 2 bazény, 2 detské bazény, tobogán, detské ihrisko, bezplatne fitnes centrum, tenisové kurty (rakety a osvetlenie za poplatok), minifutbal, stolný tenis, plážový volejbal, aerobick, šípky, boccia, lukostreľba, každý deň živá hudba, za poplatok sauna, jacuzzi, požičovňa áut, potápačské centrum a centrum vodných športov na pláži, masáže, kaderníctvo, transfer do centra Hurghady niekoľkokrát denne, biliard a internetový kút, obchodíky so suvenírmi. Hotel organizuje animačné a večerné zábavné programy.
Stravovanie
v cene: all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, skoré a neskoré raňajky, snack v plážovom bare a pri bazéne od 11:00 do 17:00, popoludní káva, čaj a zákusky od 15:30 do 17:00 v lobby bare a pri bazéne, polnočné občerstvenie, možnosť večerí v a la carte reštauráciách (rezervácia nutná), vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas hlavných jedál a v lobby bare, bare na pláži a pri bazéne počas otváracích hodín, v časovom rozmedzí od 10:00 do 24:00. Za príplatok je možné doobjednať ultra all inclusive, ktorý naviac zahŕňa – konzumáciu vybraných importovaných alkoholických nápojov, 1× voľný vstup do sauny, 30 min. masáž, 1× návštevu kaderníctva (príp. holičstva) a 1× využitie služieb hotelovej práčovne.
Náš názor
Príjemný hotelový komplex odporúčame klientom, ktorí ocenia širokú ponuku služieb, výbornú atmosféru a množstvo športových a zábavných možností, ktoré sú v hoteli k dispozícii. Hotel je vhodný pre všetkých, ktorí uprednostňujú pohodlnú dovolenku strávenú v rozľahlom areáli hotela pred rušným prostredím centra známeho letoviska.
Kontaktovať predajcu

Posledné pripomienky

Pridať správu

Last minute
Letné dovolenky
Poznávacie zájazdy
Exotika
Wellness
Lyžovačky
Svatby pri mori
Plavby
Šport
Zájazd na želanie
Vyhľadávanie...
Destinácia:
Kedykoľvek nás kontaktujte...
mobil: 0918 507 563

tel./fax:
02/ 45 25 80 19
e-mail: info@alantravel.sk
skype: alantravelsenec
Tešíme sa na Vašu návštevu:
- pondelok až piatok 09:00 - 17:30

- počas víkendov nonstop na telefóne a emaily
Cestovné poistenie Európska Cestovná Poisťovňa
Cestovné poistenie Európska
Cestovná Poisťovňa
Pridať správu
@
Katarina
dakujem za super dovolenku, malokde sa clovek stretne s takym milym pristupom k zakaznikovi ako u vas vdaka este raza a tento rok ideme na dovolenku opät cez Alan Travel
Prihlásiť
Alan Travel na facebooku
HappyFeed - Vaše chovateľské potreby
ainterier.com - interiérový dizajn, interiérový dizajnér
www.rastislavbrezovsky.sk - Photographer&039;s Portfolio
www.healthandbeauty.sk - prvý krok k zdrviu a kráse
www.printoner.sk - PRINTONER, s.r.o. sa zaoberá renováciou laserových náplní pre tlačiarne a kopírovacie zariadenia.
Predajom tlačiarní a originálneho spotrebného materiálu.Ponúka profesionálne poradenstvo pri výbere vhodných tlačiarní a kop.zariadení...
Mierové námestie 1, 903 01 Senec, mobil: 0918 507 563, tel./fax: 02/ 45 25 80 19, e-mail: info@alantravel.sk, skype: alantravelsenec
T